Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
01.10.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum, 1.500'den fazla çocuğa safari heyecanı yaşattı!

Forum Erzurum'un 22-30 Eylül tarihleri arasında minik misafirlerine özel gerçekleştirdiği World of Safari etkinliğine 1.500'den fazla çocuk katıldı. Minikler bu özel etkinlikte Afrika'nın vahşi doğasını eğlenceli ve eğitici bir yöntemle tanıma imkanı yakaladı.

Erzurum ve çevre illerin buluşma noktası Forum Erzurum, 3 – 12 yaş arası çocuklara özel ücretsiz gerçekleştirdiği World of Safari etkinliğinde, Afrika'nın vahşi doğasını keşfetmek isteyen 1.500'den fazla minik misafiri ağırladı. 22-30 Eylül 2018 tarihleri arasında her gün saat 12.00 – 19.00 arasında gerçekleştirilen etkinlik kapsamında en güçlü, en büyük ve en hızlı hayvanlar çocuklarla buluştu, miniklerin heyecanı Forum Erzurum'daki özel safari aracıyla katlandı.

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/ 
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.