Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.03.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'tan Yaşlılar Haftası'na özel anlamlı etkinlik

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, Yaşlılar Haftası'na özel anlamlı bir sergi etkinliğine imza atıyor. Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle 22 – 24 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek el sanatları sergisine tüm Forum Çamlık ziyaretçileri davetli!

Denizlililerin buluşma noktası Forum Çamlık, bu yıl Yaşlılar Haftası'na özel anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle 22 – 24 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek el sanatları sergisi Forum Çamlık ziyaretçileriyle buluşacak. Huzurevi sakinleri tarafından yapılan kolye, boyama işleri ve tabloların yanı sıra keçe, atık malzemeler ve örgülerden oluşan çeşitli eserlerin sergileneceği organizasyonun açılışı, 22 Mart 2019 Cuma günü saat 17.30'da gerçekleştirilecek. 

7'den 70'e herkesin uğrak noktası Forum Çamlık'ta benzersiz alışveriş deneyiminin yanı sıra anlamlı bir etkinliğin de parçası olmak isteyen herkes, bu özel sergiye davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm

https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.