Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.08.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'tan öğrencilere özel üniversite tercih merkezi!
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 7-14 Ağustos tarihleri arasında ziyaretçilerine üniversite tercihleri konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti sunacak. Forum Çamlık'a kurulacak özel alanı ziyaret eden öğrenciler ve aileleri, üniversite tercihleri konusundaki tüm sorularına, profesyonel danışmanlar eşliğinde yanıt bulacak.
 
Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, öğrencilik hayatının en zor kararlarından biri olan üniversite ve bölüm tercihleri konusunda gençlere yardımcı olmak üzere, Sınav Koleji ile özel bir işbirliğine imza atıyor.
 
7- 14 Ağustos 2018 tarihleri arasında Forum Çamlık'ı ziyaret eden öğrenciler, yemek katına kurulacak özel alanda, Sınav Koleji'nin sağlayacağı özel ve ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilecek.
 
Geleceğini şekillendirirken uzman görüşü almak isteyen tüm öğrenciler ve aileleri, akıllarındaki pek çok soruya yanıt bulabilecekleri bu özel etkinlik için Forum Çamlık'a davetli!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.