Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.03.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'tan Kızılay'a anlamlı destek

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 16-17 Mart Cumartesi ve Pazar günleri anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Denizli Vosvos Kulübü işbirliğiyle gerçekleştirilecek etkinlikte Kızılay'a yapılacak kan bağışları konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen Forum Çamlık, herkesi kan bağışlayarak hayat kurtarmaya davet ediyor.

Denizlilerin buluşma noktası Forum Çamlık, 16 – 17 Mart 2019 Cumartesi ve Pazar günleri, Kızılay'ın kan alma tırına ev sahipliği yapacak. Kan bağışları konusunda dikkat çekmek üzere Denizli Vosvos Kulübü işbirliğiyle gerçekleştirilecek etkinlikte ziyaretçiler herkesin sevgilisi rengarenk klasik Vosvoslarla fotoğraf çektirme imkanı yakalayacak.

Forum Çamlık herkesi “Vosvos aşkına haydi kan bağışına” sloganıyla gerçekleştirilecek etkinliğe ve etkinlik kapsamında Kızılay'a kan bağışlayarak hayat kurtarmaya davet ediyor!

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.