Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.03.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'tan dolu dolu Kadınlar Günü programı
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladığı söyleşi ve sergi etkinlikleriyle göz dolduruyor.
 
Forum Çamlık, Dünya Kadınlar Günü'nü 8 Mart 2018 Perşembe günü gerçekleştireceği etkinliklerle kutluyor. 8 Mart günü saat 17.30'da gerçekleştirilecek “Kadına Değer” söyleşisi kapsamında kadınların merak ettiği konuları samimi bir sohbet ortamında ele alacak olan Forum Çamlık, ziyaretçilerine sağlıklı yaşam, güzellik, estetik ve makyaj konularında yerel ve ulusal uzman konuklarla buluşma imkanı sunacak.
 
Uzman diyetisyen Merve Sarıkaya Erdemir, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kenan Akbaş ve makyaj sanatçısı Erdal Bektaş'ın katılımıyla, stil danışmanı Nilüfer Bayrak'ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan “Kadına Değer” söyleşisi için herkes Forum Çamlık'a davetli.
 
“Kadın” sergisi Forum Çamlık'ta!
Forum Çamlık, Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında ayrıca 8 - 11 Mart 2018 tarihleri arasında sanatçı Melahat Özcan Şener'in 30 eserinin yer aldığı “Kadın” sergisine de ev sahipliği yapacak.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.