Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.06.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'tan çok özel karne hediyeleri: Robotik Kodlama etkinliği ve Slot Car heyecanı!
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, bu yıl 8-9-10 Haziran tarihlerinde Babalar Günü'ne özel gerçekleştireceği heyecanlı Slot Car yarışının yanı sıra çocuklar için tasarlanan Robotik Kodlama etkinliğiyle de karne sevincine ortak oluyor.
 
Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, 8-9-10 Haziran 2018 günlerinde hem karne sevincini kutlamak isteyenler hem de Babalar Günü'nde ailecek keyifli vakit geçirmek isteyenler için birbirinden eğlenceli etkinlikler kurguladı.
 
Babalar Günü şerefine Slot Car heyecanını ziyaretçileriyle buluşturacak olan Forum Çamlık, kurulacak özel yarış alanında aynı anda dört kişinin pedal çevirerek diğer takımlarla yarışacağı ve sürpriz hediyelere sahip olacağı keyifli anlara sahne olacak. Sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunan Slot Car yarışı, coşkulu babalarını ve çocuklarını bekliyor.
 
Forum Çamlık'ın Robotik Kodlama etkinliği ise öğrenmenin en eğlenceli halini 4-16 yaş arası çocuklarla buluşturacak. Forum Çamlık'a kurulacak özel stüdyoda kodlama ve robotik kavramlarının anlamlarıyla eğitim hayatındaki yerine ve önemine dair bilgiler aktarılacak. Katılımcı minikler, otonom makinaların yani robotların girdi ve çıktıları nasıl işlediklerini görerek, denetim araçları yardımıyla bu robotları kontrol edebilecek. 4-16 yaş arası her yaştan çocuğa özel farklı eğitim materyalleri kullanılarak gerçekleştirilecek özel etkinlik, öğrenmenin en eğlenceli yolunu Forum Çamlık ziyaretçileriyle buluşturacak.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.