Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.05.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'tan çocukların geleceğine destek
 
Açılışından bu yana yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle toplumsal konulara duyarlılığını her zaman gösteren Forum Çamlık, bu kez de hayal kuran çocuklarla daha iyi bir gelecek inşası için kitap bağışı kampanyasına imza atıyor. Final Okulları ve Ulusal Kelebek Projesi işbirliğinde gerçekleştirilen proje kapsamında Honaz Akbaş İlkokulu'na kocaman bir kütüphane kurulacak. Çocukların hayal dünyasını zenginleştirmek isteyen herkes, 8-14 Mayıs tarihleri arasında Forum Çamlık'a kitap bağışında bulunabilir.
 
Alışveriş ve eğlencenin merkezi olmasının yanı sıra topluma katma değer sağlayan projeler için de elini taşın altına koyan Forum Çamlık, 8-14 Mayıs tarihleri arasında Final Okulları ve Ulusal Kelebek Projesi'nin kurucusu Kariyer Koçu Yelda Yolay Kazanoğlu ile işbirliği yaparak kitap bağışı projesini gerçekleştiriyor.
 
Ulusal Kelebek Projesi kapsamındaki ilk bağışlar 8 Mayıs Çarşamba günü saat 18:00'da Forum Çamlık 1. Katta bulunan bağış bölümünde kabul edilecek. 14 Mayıs Salı gününe kadar toplanan kitaplarla Honaz Akbaş İlkokulu'na kütüphane kurulacak.
 
Forum Çamlık, daha iyi bir gelecek için hayal kuran çocuklara destek vermek isteyen herkesi kitap bağışına bekliyor.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr 

http://www.forumcamlik.com 
https://www.facebook.com/forumcamlik  
https://twitter.com/forumcamlikavm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.