Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.06.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'tan Babalar Günü için özel sergi
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, Babalar Günü şerefine özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. 14 Haziran'da Forum Çamlık'ta ziyarete açılacak Babalık Anları sergisi, babalara ve çocuklarına gündelik yaşamın içinden farklı bir bakış açısı sunuyor.
 
Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık'ın 14 – 24 Haziran 2018 tarihleri arasında ev sahipliği yapacağı Babalık Anları isimli fotoğraf sergisi, İsveç ve Türkiye'den “babalık” kareleriyle, ilgili babalığa dikkat çekmeyi ve farkındalık yaratmayı hedefliyor.  
 
Babalar Günü'ne özel olarak gerçekleştirilen ve ülkemizdeki bazı babalık gerçeklerine de ışık tutan sergiyi görmek isteyen herkes, 14-24 Haziran 2018 tarihleri arasında Forum Çamlık'a davetli!
 
Babalık Anları Sergisi Hakkında:
İsveç ve Türkiye'den 20'şer baba… Coğrafyalar, kültürel kodlar, ekonomik koşullar; her şey çok farklı… Ancak bu 40 babanın kocaman bir ortak noktası var: İlk işlerinin babalık olduğunu çok iyi biliyorlar. Çocuklarının kahvaltılarını hazırlıyorlar, en sevdiği masalları tekrar tekrar anlatmaktan hiç çekinmiyorlar, çocuklarını sırtlarına alıp ev temizliği yapıyorlar. “İlk İş Babalık” kampanyasının en heyecan verici etkinliklerinden “Babalık Anları” sergisi, 14 Haziran'da açılıyor. Ahmet Görsev ve Zeynep Sezerman'ın fotoğrafladığı Türkiye'den 20 ilgili babanın “babalık anları”na, ödüllü fotoğrafçı Johan Bävman'ın tüm dünyada ses getiren “Swedish Dads” sergisinden babalık manzaraları da eşlik ediyor.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.