Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.11.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'tan Atatürk'ün sevdiği şarkılar yükseldi

Denizli'nin çekim merkezi Forum Çamlık, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 80. yıl dönümünde çok özel bir programla andı. Türk Eğitim Derneği Denizli Koleji'nin üçüncü sınıflar korosu, 10 Kasım günü Atatürk'ün sevdiği şarkıları Forum Çamlık ziyaretçileriyle beraber seslendirdi.

Denizlilerin ve çevre illerin buluşma noktası Forum Çamlık, bu yıl 10 Kasım için özel bir etkinlik organize etti. Türk Eğitim Derneği Denizli Koleji'yle işbirliği kapsamında düzenlenen anma töreninde, kırk öğrenciden oluşan üçüncü sınıflar korosu Atatürk'ün sevdiği şarkıları seslendirdi.

Denizli Rotary Kulübü işbirliği kapsamında 29 Ekim'de Forum Çamlık'ta açılan ve Cengiz Akhisar imzalı fotoğraflardan oluşan “Cumhuriyet ve Atatürk” isimli sergi de hafta sonu boyunca son ziyaretçilerini kabul etti.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.