Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'tan Anneler Günü için anlamlı sergi
 
Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, bu yıl Anneler Günü için çok özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. İbrahim Güler'in objektifinden “Annem ve Ben” sergisini ziyaretçilerle buluşturan Forum Çamlık, herkesi sergilenen fotoğrafların şehit çocuklarının ve gazilerin yararına olacağı bu anlamlı sergiye çağırıyor. Açılışı 11 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilecek Annem ve Ben sergisine, projenin bir parçası olmak isteyen herkes davetli!
 
Denizli'nin en çok ilgi gören ve kalbi şehrin merkezinde atan alışveriş merkezi Forum Çamlık, onuncu yılı şerefine gerçekleştirdiği özel projelere bir yenisini ekliyor. Forum Çamlık'ın ev sahipliği yaptığı, Anneler Günü temasıyla İbrahim Güler'in fotoğrafladığı anne-çocukların sevgi dolu karelerinden oluşan Annem ve Ben sergisinin açılışı, 11 Mayıs 2018 Cuma günü saat 18.00'de gerçekleştirilecek.
 
Fotoğrafları çekilen annelerin bu unutulmaz karelere sahip olabilmek için şehit yakınlarına ve gazilere bağışta bulunacağı özel projenin sergisini yakından görmek isteyen herkes, Annem ve Ben sergisinin açılışı için Forum Çamlık'a davetli!
 
 
Forum Çamlık anneleriyle özel hatıralarına bir yenisini eklemek isteyen herkesi sürpriz hediyeli “Annemle Selfie” etkinliğine bekliyor.
 
7-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Forum Çamlık'ta gerçekleştirilecek Annemle Selfie etkinliği, sosyal medya hesabında fotoğrafını #forumcamliktaannemveben etiketiyle paylaşanlara sürpriz bir hediye sunuyor! Etkinlik günlerinde saat 16:00 – 20:00 saatleri arasında Forum Çamlık'taki özel alana uğrayanlar, hesaplarında paylaştıkları fotoğraflarının baskısına sahip olacak.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.