Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
27.04.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'tan anlamlı farkındalık etkinliğine destek

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 26 Nisan Cuma günü anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Gerçekleştirilen etkinlikte Fahri Akçakoca Anaokulu ve Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencilerinden oluşan 200 kişilik grup çocuk istismarıyla ilgili pankartlar açtı, çocuk şarkıları eşliğinde konuya dikkat çektikleri bir farkındalık etkinliği gerçekleştirdi.

Denizlililerin buluşma noktası Forum Çamlık, 26 Nisan 2019 Cuma günü anlamlı bir farkındalık etkinliğine ev sahipliği yaptı. Saat 14.00- 14.30 arasında Forum Çamlık'ta buluşan, Fahri Akçakoca Anaokulu ve Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencilerinden oluşan 200 kişilik grup çocuk istismarına dikkat çekti.

Etkinlik kapsamında çocuklara yabancılara karşı nasıl davranmaları gerektiği konusunda çeşitli mesajlar verildi. Çocuk istismarına dikkat çekmek amacıyla hazırlanan pankartları açan öğrenciler, çocuk şarkıları söyledi. Öğrenci velilerinin de katıldığı etkinlik, Forum Çamlık misafirlerinden yoğun ilgi gördü.

 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.