Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'ta sportif hafta sonu
 
Denizli'nin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Çamlık, 5-6 Mayıs 2018 tarihlerinde Gençlik ve Spor Bakanlığı Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Spor Tanıtım Günleri'ne ev sahipliği yaptı. Her yaştan Forum Çamlık ziyaretçisi gerçekleştirilen coşkulu oyunlara yoğun ilgi gösterdi.
 
Gençlik ve Spor Bakanlığı Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından Forum Çamlık'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikle her yaştan katılımcı sporun pek çok dalıyla tanıştı. 5-6 Mayıs 2018 Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenen oyunlarda canlı langırt, bilek güreşi yarışması, çuval yarışması, dart turnuvası, halat çekme yarışı, dev jenga oyunu, koca ayak yarışması, langırt, sumo güreşi yarışması, santranç, badminton, ok atma, gladyatör, mini golf ve masa tenisi ziyaretçilerle buluştu.
  
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.