Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
01.10.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'ta okula dönüş dönemi coşkuyla karşılandı

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 24-30 Eylül tarihleri arasında yüzlerce minik misafirini ücretsiz gerçekleştirilen sanat atölyelerinde ağırladı. Okula dönüş dönemine özel kurgulanan atölyelerin yanı sıra 125 TL ve üzeri alışveriş yapan Forum Çamlık misafirleri de gerçekleştirilen kampanya kapsamında binlerce hediye kazandı.
 
Denizlilerin buluşma noktası Forum Çamlık, 24-30 Eylül 2018 tarihleri arasında her gün saat 13.00'ten 18.00'e dek Forum Çamlık'ı ziyaret eden minik misafirlerini ücretsiz gerçekleştirdiği sanat atölyelerinde ağırladı. Okula dönüş dönemine özel düzenlenen atölyelerde ham bez çanta ve kalemlik boyama, kalem süsleme, kitap ayracı yapımı ve meyve defter yapımı gibi çalışmaların yanı sıra eşleştirme hafıza oyununa da katılan çocuklar, kırtasiye ihtiyaçlarını elleriyle hazırladı ve atölye sonunda özel sertifikalarını teslim aldı.

Forum Çamlık'ın okula dönüş dönemine özel gerçekleştirdiği ve yoğun ilgi gören kampanyası ise 125 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerin yüzünü güldürdü. Sinema biletinden hediye çeklerine okul çantasından boya setlerine binlerce hediye dağıtan Forum Çamlık, okula dönüş dönemini coşkuyla karşıladı.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.