Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
30.04.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'ta minikler Onur Erol şarkılarıyla eğlendi
 
Denizli'nin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Çamlık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocukların çok sevdiği sanatçı Onur Erol'u ağırladı. Minik misafirlerin yoğun ilgisini toplayan ücretsiz etkinlikte, büyük küçük herkes şarkılara eşlik etti ve interaktif oyunlarla unutulmaz anlar yaşadı. 
 
Denizli ve çevre illerin çekim merkezi Forum Çamlık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında uzun yıllar çocuklarla müzik alanında çalışan ve Karamela Sepeti Şarkıları'nın hem söz yazarı hem de bestecisi olan Onur Erol'un muhteşem performansına en sahipliği yaptı. 27 Nisan 2019 Cumartesi günü minik dinleyicilerine unutulmaz anlar yaşatan Erol'un konserinde çocuklar hep beraber şarkılar söyledi ve interaktif oyunlarla sosyalleşme imkânı yakaladı.
 
Onur Erol hakkında:
Müzik eğitimcisi Onur Erol'un hikayesi Almanya'da yaşayan kuzeninin kendisinden Türkçe çocuk Şarkıları CD'si istemesiyle başlıyor. Uzun yıllardır çocuklarla müzik alanında çalışan sanatçı, bu alandaki eksikliği fark ederek Karamela Sepeti Şarkıları‘na adını veren, sözü ve müziği kendine ait olan şarkılardan oluşan ilk uygulamalı kitabını ve aynı isimdeki çocuk şarkıları albümü “Karamela Sepeti”ni 2005 yılında yayınlandı. Özellikle youtube kanalındaki şarkıları ve çocuklarla beraber oynadığı klipleriyle adından sıkça söz ettirdi. ''Zerzevatçı Teyze'', “Kendin Yap Kendin Çal” gibi çalışmalarıyla çocuklar arasında popüler olmaya başladı.
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.