Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'ta hafta sonu etkinlikleri yoğun ilgiyle gerçekleşti
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 10-13 Mayıs tarihleri arasında Engelliler Haftası kapsamında özel çocukların yaptıkları eserlerden oluşan sergiye ev sahipliği yaptı.  12-13 Mayıs hafta sonunda ise uyuşturucuyla mücadele kapsamında gerçekleştirilen Narkotik Eğitim Tırı etkinliği, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.
 
Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, ziyaretçilerine sunduğu eğlence ve alışveriş fırsatlarının yanı sıra toplumsal farkındalık etkinlikleriyle de başta çocuklar olmak üzere tüm misafirlerine yönelik, önemli konularda bilinçlendirme çalışmalarına ev sahipliği yapıyor.
 
Engelliler Haftası kapsamında gerçekleştirilen Polis Amca Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi'ndeki özel çocukların yaptıkları filografi, bakır işlemeciliği, ahşap, yağlı boya gibi eserlerden oluşan sergi 10-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Forum Çamlık'ta ziyaretçilerle buluştu. Sergi açılışında ayrıca kurumdaki down sendromlu öğrencilerin semazen ve ront gösterisi izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.
 
12-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında da İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün uyuşturucuyla mücadele kapsamında hazırladığı Narkotik Eğitim Tır'ı Forum Çamlık'taydı. 40 metrekarelik modern eğitim salonuna konulan 12 dokunmatik ekranda uyuşturucu maddenin insan vücudundaki etkileri ayrıntılı bir şekilde anlatıldı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği tırda görevli narkotik uzmanı polisler uyuşturucuyla mücadele ve korunma yolları gibi konularda gençlere, ailelere ve vatandaşlara bilgiler verdi. Çok sayıda aile ve öğrenci, sergi ve eğitim tırını ziyaret etmek için Forum Çamlık'ta buluştu.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.