Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'ta gerçekleştirilen Tavas Geleneksel Tanıtım Günleri'ne yoğun ilgi
 
Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, Tavas Belediyesi'yle gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, 4 ve 5 Mayıs'ta Tavas Tanıtım Günleri'ne ev sahipliği yaptı. Forum Çamlık etkinlik kapsamında üst düzey protokolden pek çok misafiri ağırladı.

 
Denizli'nin en çok ilgi gören ve kalbi şehrin merkezinde atan alışveriş merkezi Forum Çamlık, onuncu yılı şerefine gerçekleştirdiği etkinliklere bir yenisini ekledi. 4 ve 5 Mayıs 2018 tarihlerinde Tavas Belediyesi'yle ortaklaşa düzenlenen Tavas Geleneksel Tanıtım Günleri kapsamında Forum Çamlık pek çok önemli ismi ağırladı.
 
Yöresel lezzetleri, dansları ve el sanatlarının nadide örneklerini ziyaretçilerle buluşturan bu özel etkinliğe Denizli Valisi Hasan Karahan, Garnizon Komutanı Çetin Köklü, İl Jandarma Komutanı Metin Düz, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Tavas Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Başlı ve Osman Hıra, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, Tavas Kaymakamı Recep Öztürk, Tugay Komutanı Kurmay Albay Gültekin Yaralı, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Babadağ Belediye Başkanı Salim Demirezen, Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla, önceki dönem Denizli Belediye Başkanı Ali Aygören, DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili de katıldı.
 
Denizli'nin ilçelerinden Tavas'ın özel tatları olan baklava ve leblebi tadımları eşliğinde Kızılcabölük dokuma bezi standı, tel kırma atölyesi ve nadide bir sanat olan terrakotanın tanıtım noktalarını ziyaret eden katılımcılar, Tavas'ta hazırlanan Truva filmi kıyafetleri sergisini de gezdi. Sürpriz Zeybek dansı gösterileri de katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.