Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.12.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'ta gerçeğini aratmayan tatbikat!
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, güvenli ve huzurlu bir alışveriş deneyimi için tüm personelinin katılımıyla bir acil durum tatbikatı gerçekleştirdi. İtfaiye, 112 sağlık ekipleri, AFAD, Denizli Emniyet Müdürlüğü Bomba İmha ekipleri ve polis teşkilatının da katkılarıyla gerçekleştirilen tatbikatta yaşanabilecek olası şüpheli paket vakaları ve acil durum tahliyesi hakkında tüm Forum Çamlık personeli bilgilendirildi.
 
Şüpheli paket senaryosuyla bugün (6 Aralık 2017) Forum Çamlık'ta gerçekleştirilen, tüm avm ve mağaza çalışanlarının da görev aldığı tatbikat, gerçeğini aratmadı. Saat 09:00'da başlayan tatbikatta, şüpheli paket tespitinin ardından itfaiye, sağlık ekipleri, AFAD ve emniyet haberdar edildi, yönetimin acil durum eylem planı devreye sokuldu, çalışanlar ve vatandaşların tahliyesi gerçekleştirildi. Bomba imha uzmanlarının müdahale ettiği şüpheli paket kontrol altına alındı. Alanın tüm ekiplerce güvenli bölge haline getirilmesinin ardından tatbikat sona erdi.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.