Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.05.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'ta dolu dolu hafta sonu

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 11-12 Mayıs Cumartesi ve Pazar günleri birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yaptı. Anneler Günü kutlamaları kapsamında 12 Mayıs'ta gerçekleştirilen keçe atölyesinin katılımcıları çok sevdikleri annelerine unutulmaz el işi bir hediye hazırlama imkanı yakaladı. Forum Çamlık ayrıca, Özel Artı Koleji öğrencilerinin kağıt katlama sergisini de ziyaretçileriyle buluşturdu. 65 tablonun yer aldığı bu ilginç etkinliğe, kağıttan yapılmış elbiselerin sergilendiği mini defile renk kattı.

Denizlililerin buluşma noktası Forum Çamlık'ta 11-12 Mayıs 2019 Cumartesi ve Pazar günleri, birbirinden keyifli etkinlikler gerçekleştirildi.

Anneler Günü'nde benzersiz el emeği hediye Forum Çamlık'ta
Bu yıl Anneler Günü'ne özel gerçekleştirilen ve Pamukkale Halk Eğitim Merkezi eğitmeni Güler Çelik eşliğinde düzenlenen keçe atölyesi, 12 Mayıs 2019 Pazar günü katılımcılarla buluştu. Keçeden kolye ve broş yapımını öğrenen Forum Çamlık ziyaretçileri, annelerine eşi benzeri olmayan el emeği bir hediye hazırlama imkanı yakaladı. Alışveriş merkezini ziyaret eden annelere hediye edilen güllere, canlı müzik de eşlik etti.

Kağıttan elbiseler dikkat çekti
Forum Çamlık, 11-12 Mayıs hafta sonunda Özel Artı Koleji öğrencilerinin eserlerinden oluşan bir sergiye ev sahipliği yaptı. Sergide, kağıt katlama sanatıyla hazırlanan 65 eser, Forum Çamlık ziyaretçilerinin beğenisine sunuldu. 11 Mayıs Cumartesi günü saat 13.00'te gerçekleştirilen sergi açılışında Özel Artı Koleji korosu da keyifli bir performansa imza attı. Serginin en ilgi çekici bölümü ise yine kağıt katlama sanatıyla yapılan altı kıyafetin, okulun öğrencileri tarafından gerçekleştirilen mini defileyle sergilenmesi oldu.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.