Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
21.09.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'ta çocuklara özel sanat atölyeleri başlıyor

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 24-30 Eylül tarihleri arasında minik misafirlerini ücretsiz gerçekleştirilecek sanat atölyelerinde ağırlayacak. Okula dönüş dönemine özel kurgulanan etkinlikte tüm çocuklar bez çantadan kitap ayracına, kalemlikten deftere kırtasiye ihtiyaçlarını elleriyle hazırlayacak, keyifli ve kaliteli zaman geçirme imkanı bulacak.

Denizlilerin buluşma noktası Forum Çamlık'ta okula dönüş dönemine özel gerçekleştirilecek sanat atölyesi çalışmaları başlıyor. 24-30 Eylül 2018 tarihleri arasında her gün saat 13.00'ten 18.00'e dek Forum Çamlık'ı ziyaret edecek minikler, atölyelere ücretsiz katılabilecek.  

Atölyeler kapsamında ham bez çanta ve kalemlik boyama, kalem süsleme, kitap ayracı yapımı ve meyve defter yapımının yanı sıra eşleştirme hafıza oyununa katılma imkanı bulacak olan minikler hem kırtasiye ihtiyaçlarını elleriyle hazırlayacak hem de keyifli ve kaliteli zaman geçirecek.

Yaratıcılıklarını konuşturarak okula dönüş dönemine keyif katmak isteyen tüm çocuklar, Forum Çamlık'a davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.