Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
10.07.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'ın Toyota C-HR talihlisi Gülsüm Şeyma Sarıteke oldu
 
Hayatın tüm renklerini aynı çatı altında buluşturan Forum Çamlık'ın Toyota C-HR araç kampanyasının talihlisi, 8 Temmuz 2017 günü noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişle belli oldu. Forum Çamlık ziyaretçilerinden Gülsüm Şeyma Sarıteke, yeni aracını Forum Çamlık yetkililerinden teslim aldı.
 

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 8 Haziran – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında düzenlediği kampanyaya katılanlar arasında gerçekleştirilen çekilişle, 2017 model Toyota C-HR 1.2 Turbo 4X2 Advance araç kampanyası talihlisini belirledi.
 
8 Temmuz 2017 günü saat 16:00'da Forum Çamlık zemin katta noter huzurunda yapılan çekilişle belirlenen isim, Gülsüm Şeyma Sarıteke oldu.
 
Çekiliş öncesinde Grup Defne, bu heyecanlı bekleyişe ortak olacak tüm ziyaretçilere Türk ve Yunan ezgileriyle dolu bir müzik ziyafeti sundu. Konserin ardından başlayan Kutu Kutu yarışmasıyla ise ziyaretçiler birbirinden güzel sürpriz hediyelere sahip oldu.
 
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.