Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.03.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'ın kadın ziyaretçileri 8 Mart'a özel atölyede buluştu

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel bir atölye çalışmasına ev sahipliği yaptı. 8 – 10 Mart tarihleri arasında Forum Çamlık'a kurulan özel alanda eğitmen Duygu Durmuş eşliğinde yalnızca kadınların katılımına açık gerçekleştirilen seramik kolye atölyesi yoğun katılımla gerçekleşti.

Denizlilerin buluşma noktası Forum Çamlık, bir arada üretmenin keyfine varmak isteyen kadın ziyaretçilerini Pamukkale Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel gerçekleştirilen atölye çalışmasında buluşturdu.

8,9 ve 10 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen atölyelerde eğitmen Duygu Durmuş eşliğinde el emeği seramik kolye yapımı anlatıldı. Forum Çamlık ziyaretçisi kadınların ücretsiz katılımına açık etkinlikte yaratıcılığın emekle buluştuğu ve el işi ürünlere dönüştüğü keyifli çalışmalar yapıldı. Seramik hamuruna gönlünce şekil veren Forum Çamlık ziyaretçisi kadınlar, birbirinden güzel kolyeler üretti.

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.