Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
27.04.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'ın “Doğa Kendisine Geri Döneni Sever” projesi tüm hızıyla devam ediyor
 
Forum Çamlık'ın 2010 yılından bu yana düzenlediği “Doğa Kendisine Geri Döneni Sever” projesiyle eski elektronik eşyalar, DOÇEV desteğiyle geri dönüşüme kazandırılıyor.

 
Denizli'nin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Çamlık, Doğa Kendisine Geri Döneni Sever projesiyle tam sekiz yıldır dünyamızın geleceği adına çevreye olumlu katkılarda bulunmaya devam ediyor. 25 Nisan 2018 Çarşamba günü proje kapsamında Forum Çamlık'ta buluşan Doğa ve Çevre Vakfı (DOÇEV) ve Çınar Lions Kulübü üyeleri, bu yıl da öğrencilerle beraber elektronik atıkları özel hazırlanan atık kutusuna bıraktılar.
 
Forum Çamlık, “Doğa Kendisine Geri Döneni Sever” projesi kapsamında elektronik aletleri geri dönüşüme kazandırma konusunda toplumda farkındalık yaratmak amaçlıyor. Her yıl gerçekleştirilen etkinliklerde, elektronik cihaz ve beyaz eşyaların kullanım alanlarının genişlemesi sonucunda elektronik atık çöplüklerinin oluşmasının doğaya verdiği zarara ve bu zararı önlemek için bu atıkları geri dönüşümle değerlendirmenin önemine vurgu yapılıyor. Forum Çamlık, projeye ve dünyamızın geleceğine katkıda bulunmak isteyen herkesi, elektronik atıklarını alışveriş merkezi içindeki özel kutuya bırakmaya davet ediyor.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.