Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.09.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık “Sokakta Satranç Var” etkinliğine ev sahipliği yapıyor

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, Türkiye Satranç Federasyonu tarafından dört yıldır düzenlenen “Sokakta Satranç Var” etkinliğine destek veriyor. 14 Eylül Cuma günü düzenlenecek etkinliğe satranç sporuna ilgi duyan herkes davetli!

Denizlilerin buluşma noktası Forum Çamlık satranç sporunun yaygınlaşması ve yeni neslin bu spora daha fazla ilgi göstermesi hedefiyle düzenlenen “Sokakta Satranç Var” etkinliğine bu yıl da ev sahipliği yapıyor.

Denizli'de eğitim kulübü olarak faaliyet gösteren Önay Satranç Spor Kulübü, Anafartalar Satranç Kulübü, Şahane Satranç Spor Kulübü, Çotanak Satranç Spor Kulübü, Denizli Satranç İhtisas Kulübü ve Dr. Metin Sürmeli Satranç Spor Kulübü'nün katılacağı etkinlikte bu yıl, satranç ustalarının simultane satranç gösterisi de izlenebilecek.

“Doğru bir hamle her şeyi değiştirir” sloganıyla 14 Eylül 2018 Cuma günü saat 17.00 – 20.00 saatleri arasında, Forum Çamlık Demokrasi Meydanı'nda düzenlenecek etkinliğe tüm satranç severler davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.