Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.04.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık “Kitaplı Hava Sahası” oluyor!
 
14- 15 Nisan tarihlerinde Pamukkale Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu'nun özel etkinliğine ev sahipliği yapacak olan Forum Çamlık, herkesi Kitaplı Hava Sahası'na davet ediyor. Vitrinler başta olmak üzere “burada kitap mı okunur” dedirtecek ilginç alanlarda kitap okuyacak öğrencileri desteklemek ve etkinliğin bir parçası olmak isteyen herkes, kitabıyla beraber Forum Çamlık'a davetli!
 
Denizli'nin en çok ilgi gören ve kalbi şehrin merkezinde atan alışveriş merkezi Forum Çamlık, 14-15 Nisan 2018 tarihlerinde, Pamukkale Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu'nun Kitaplı Hava Sahası etkinliğine ev sahipliği yapacak.
 
Etkinlik kapsamında katılımcılara günün hatırası olarak kitap ayracı dağıtacak olan Forum Çamlık'ın sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilecek yarışmayla da şanslı 50 kişi, hediye kitap kazanacak.
 
“Zamanım yok, burada kitap mı okunur” gibi bahaneleri ortadan kaldırmak, kitap okumanın zamansız ve mekansız oluşunun önemini vurgulamak, kitap okuma konusunda farkındalık yaratmak üzere gerçekleştirilen bu ilginç etkinliğe büyük küçük tüm Forum Çamlık ziyaretçileri davetli.
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.