Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
10.07.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık Dünya Değişim Günü'nü çok renkli bir programla kutladı
 
Denizli ve çevre illerin çekim merkezi Forum Çamlık, nefesin hayatımızdaki önemini anlatmak ve bu konudaki farkındalığı geliştirmek için her yıl kutlanan Dünya Değişim Günü'nde dans ve müziğin iç içe geçtiği özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Ziyaretçiler değişim nefes çalışmasında doğru nefes tekniklerini uygulamalı olarak öğrenirken, dans gösterisi ve Grup Maden konseriyle de doyasıya eğlendi.
 
Forum Çamlık, sağlığın kaynağı olan nefes hakkında farkındalığı artırmak hedefiyle 7 Temmuz tarihinde tüm Türkiye'de kutlanan Dünya Değişim Günü'ne özel hem eğitici hem de eğlenceli etkinliklere imza attı.

Program etkileyici bir dans gösterisiyle başladı. Dans gösterisinin ardından düzenlenen değişim nefes çalışmasına katılan ziyaretçiler, doğru nefes tekniklerini uygulamalı olarak öğrenme fırsatı yakaladı. Atölyede doğru nefesin bedensel, zihinsel ve duygusal sağlığa olan katkısı hakkında önemli bilgiler verildi.

Küçük büyük herkesin beğenisini toplayan Grup Maden ise Demokrasi Meydanı'na kurulan sahnede en sevilen parçalarını seslendirerek, ziyaretçilere coşkulu bir yaz akşamı yaşattı.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.