Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
27.05.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık Çocuk Kulübü yaz tatiline girdi

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık'ın Çocuk Kulübü, yüzlerce çocuğu ağırladığı keyifli etkinlik programına kısa bir ara veriyor ve yaz tatiline giriyor. Sahne gösterileri, masal oyunlar ve atölye çalışmalarıyla dolu Forum Çamlık Çocuk Kulübü etkinlikleri, Ekim ayı itibariyle miniklerle yeniden buluşacak.

Denizlililerin buluşma noktası Forum Çamlık, her hafta sonu minik misafirlerini ağırladığı Çocuk Kulübü etkinliklerine yaz tatili boyunca ara veriyor.

Yıl boyu Çocuk Kulübü çatısı altında gerçekleştirilen ve masal oyun konseptiyle sahnelenen oyunlarda hem eğlenen hem de öğrenen yüzlerce çocuk, atölye çalışmalarında yaratıcılıklarını geliştirerek kaliteli zaman geçirme imkanı buldu. Her hafta sonu ücretsiz gerçekleştirilen etkinliklere katılan minikler Forum Çamlık'ta düzenlenen pek çok organizasyonda ve sahne gösterisinde sosyalleşme fırsatı yakaladı. Çocuk Kulübü'nün yanı sıra çocuklara özel konserlere ve gösterilere de ev sahipliği yapan Forum Çamlık, 2019 yılının Ekim ayı itibariyle yeniden minikleri ücretsiz kulüp çalışmalarında ağırlamaya devam edecek.

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.