Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
03.10.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık Çocuk Kulübü etkinlikleri başlıyor!

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık'ın minik misafirlerini dolu dolu programlarda ağırlayacağı Çocuk Kulübü etkinlikleri, 6-7 Ekim Cumartesi ve Pazar günleri başlıyor. İlk haftasında “Neşeli Görev Kartım” atölyesi, İsabet Yarışı ve Doğru renk oyunuyla kaliteli ve keyifli zaman geçirme imkanı sunan etkinliklere tüm çocuklar davetli!

Denizlilerin buluşma noktası Forum Çamlık'ın Çocuk Kulübü, Ekim ayı boyunca her hafta sonu minik misafirlerini birbirinden keyifli etkinlilerde ağırlayacak.

6-7 Ekim 2018 Cumartesi ve Pazar günleri Neşeli Görev Kartım atölyesi, İsabet Yarışı ve Doğru Renk oyunu sunan Çocuk Kulübü programının yanı sıra Forum Çamlık Toyzz Shop mağazasında da bu hafta sonu miniklere yönelik özel bir etkinlik gerçekleştirilecek.

Forum Çamlık Toyzz Shop'u robotlar işgal ediyor, 5 kişiye çok özel bir hediye veriyor!
6-7 Ekim 2018 Cumartesi ve Pazar günleri, saat 13.00 – 19.00 saatleri arasında Forum Çamlık Toyzz Shop'u ziyaret eden çocuklar, meşhur Robotlar ile fotoğraf çektirme imkanı yakalayacak. Forum Çamlık'ın Instagram hesabında duyurulan özel yarışma kapsamında,  etkinlikte çektikleri fotografları Instagram hesapları üzerinden #toyzzshop ve #forumcamlik etiketleri ile paylaşan ve bir arkadaşını bu paylaşımında etiketleyen çocuklar arasından beş kişi, Toyzz Shop'tan 75 TL'lik hediye kart kazanacak!
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.