Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.03.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık, çamlandırıyor!

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, her yıl 21 – 26 Mart tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanan Orman Haftası'na özel çam fidanı dağıtımına ev sahipliği yapacak. 23 Mart Cumartesi günü Orman Bölge Müdürlüğü tarafından tam 3.000 adet çam fidanı, Forum Çamlık ziyaretçilerine dağıtılacak.

Bu yıl Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Orman Bölge Müdürlüğü'nü ağırlayacak olan Forum Çamlık'ta 24 Mart 2019 Cumartesi günü saat 14.00'te tam 3.000 adet çam fidanı dağıtılacak. Yeşil bir gelecek için her yıl 21 – 26 Mart tarihleri arasında kutlanan Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Forum Çamlık ziyaretçileri, fidanların dikimi konusunda da bilgi alabilecek. Aynı gün Forum Çamlık'ta gerçekleştirilecek orman temalı resim sergisi de misafirlerin beğenisine sunulacak.

Gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak isteyen herkes, Forum Çamlık'a davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.