Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.04.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık 10 yıllık dostluğu benzersiz hediyelerle kutluyor!
 
Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, onuncu yılını ziyaretçilerine sunduğu unutulmaz hediyelerle kutluyor. 9 Nisan – 22 Haziran 2018 tarihleri arasında düzenlenen onuncu yıl kampanyası, bir talihliye Mercedes CLA iki talihliye ise iPhone X kazanma fırsatı sunuyor!
 
Denizli'nin en çok ilgi gören ve kalbi şehrin merkezinde atan alışveriş merkezi Forum Çamlık, onuncu yılı şerefine ziyaretçilerine unutulmaz hediyeler sunuyor. Denizli'yle birlikte büyüyen, alışverişi keyfe dönüştürmek isteyenlerin uğrak noktası olan ve ziyaretçilerinin tüm buluşmalarına on yıldır memnuniyetle ev sahipliği yapan Forum Çamlık, en güzel yaşını, tüm misafirleriyle beraber kutluyor.
 
Forum Çamlık'ın 9 Nisan 2018 tarihinde başlayan olan onuncu yıl kampanyası kapsamında, her 125 TL'lik alışverişe bir çekiliş hakkı veriyor. 22 Haziran'a dek katılmanın mümkün olduğu kampanya sonunda gerçekleştirilecek çekilişle, bir Mercedes CLA otomobil ve iki iPhoneX cep telefonu, şanslı Forum Çamlık misafirlerinin olacak.
 
Tam on yıldır tüm güzel duygularla misafirlerine her gün kapılarını açan Forum Çamlık'ın bu benzersiz hediyelerinden birine sahip olmak isteyen herkes, onuncu yıl özel kampanyasına davetli!
 
Yasal Metin:
“Forum Çamlık” Çekiliş Kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 29.03.2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.3399 sayılı izni ile 09.04.2018( 10:00 ) – 22.06.2018 (22:00), tarihleri arasında MULTİ TURKEY YÖNETİM A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Multi Turkey Yönetim A.Ş. ve TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. çalışanları, Forum Çamlık Alışveriş Merkezi içinde yer alan tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçük olanların düzenlenen piyango ve çekilişe katılamayacak, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyeleri alamazlar. Ayrıntılı bilgi www.forumcamlik.com  adresindedir.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.