Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.06.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'ya Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi'nden “Çift Altın”
 
İlklerin merkezi Forum Bornova, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC'nin düzenlediği ödül töreninde “Mavi'nin Yeri” ve “On Bin Sıcak Kalp” projeleri ile “Müşteri Hizmetleri” ve “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” kategorilerinde iki Altın Ödül aldı.
 

İzmir'in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, “Mavi'nin Yeri” ve “On Bin Sıcak Kalp” projeleri ile Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC'nin düzenlediği ICSC Solal Pazarlama Ödülleri töreninde iki ayrı  kategoride SOLAL Altın Ödül aldı.
 
Viyana'da gerçekleştirilen törende Forum Bornova, “Mavi'nin Yeri” projesi ile “Müşteri Hizmetleri”, “On Bin Sıcak Kalp” projesi ile de “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” kategorilerinde birinci oldu.
 
Avrupa Alışveriş Merkezleri Ödülleri'nde başvurular, proje aşamasından operasyonel sonuçlara kadar çeşitli kriterlerde değerlendirilerek Avrupa'nın en iyisi seçilmek için yarışıyor. Avrupa'nın gayrimenkul dalında en önemli ödüllerinden biri olan bu programda projeler sektör liderlerinden oluşan profesyonel bir jüri tarafından değerlendiriliyor.
 
Mavi'nin Yeri'nde minik dostlar güvende
“Müşteri Hizmetleri” kategorisinde Altın Ödülün verildiği, köpek emanet noktası “Mavi'nin Yeri” projesi sayesinde alışveriş merkezine gelen ziyaretçiler, gönül rahatlığıyla sevimli dostlarını buraya emanet edebiliyor. Bu sayede ziyaretçiler, akılları minik dostlarında kalmadan sinemaya girip film izleyebiliyor veya alışverişlerini yapabiliyor.
 
On Bin Sıcak Kalp çocukların kalplerini ısıttı
“Kurumsal Sosyal Sorumluluk” kategorilerinde Altın Ödül alan “On Bin Sıcak Kalp” projesinde ise İzmir'in 30 ilçesinde 473 okuldaki ihtiyaç sahibi 10 bin çocuğa hediye  mont hediye edildi. Kampanya kapsamında sosyal medya üzerinden #onbinsicakkalp etiketi ile paylaşılan 10 bini geçen iyi dilek mesajı montların ceplerinde çocuklara ulaştı.
 
Ödülle ilgili açıklamalarda bulunan Forum Bornova Müdürü Doğan Alpan, şunları söyledi: “Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destek ve hayvan dostlarımıza olan sevgisiyle örnek olan İzmir'imizden aldığımız ilhamla hayata geçirdiğimiz projelerin uluslararası alanda en prestijli ödüllerden SOLAL ile onurlandırılmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Ziyaretçilerimizden aldığımız destekle başarılarımızı sürdüreceğimize dair inancımız tamdır. Bu ödüle giden yolda Forum Bornova ile yürüyen herkese çok teşekkür ederiz. ”

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.