Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
25.04.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'nın minik ziyaretçileri 23 Nisan'ı coşkuyla kutladı

İzmir'in çekim merkezi Forum Bornova, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında minik misafirlerine coşku dolu bir program sundu. Çocuklar Forum Bornova Çocuk Kulübü etkinlikleri, Borni ve arkadaşlarının keyifli gösterileri ve atölye çalışmalarıyla dolu dolu bir bayram geçirdi.
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'nın Çocuk Şenliği, miniklerin akınına uğradı. Forum Bornova Çocuk Kulübü'nde Borni ve arkadaşlarının 23 Nisan'a özel gösterilerine eşlik eden sihirbaz ve bilim gösterileri çocuklardan yoğun ilgi gördü. 23 Nisan günü miniklere özel hazırlanan etkinlik alanında süpriz hediyelerini alırken,  ForumBüs'te minikler kurabiye boyama atölyesinde buluştu.
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.