Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.09.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'nın “Hayal Makinesi” okula dönüş günlerine neşe ve sürpriz katacak
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, okula dönüş zamanına özel hazırladığı “Hayal Makinesi” etkinliğiyle tüm miniklerin hayallerini birer hediyeye dönüştürüyor. Özel bir yazıcı teknolojisinden faydalan “Hayal Makinesi” minikleri hem şaşırtacak hem mutlu edecek.

 
İzmir'in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, tüm çocukları okula dönüş günlerine renk katacak bir etkinliğe davet ediyor. 8-18 Eylül 2017 tarihleri arasında saat 12:00'den 20:00'ye dek Forum Bornova'yı ziyaret eden çocuklar, “Hayal Makinesi”nden ister astronot, İster ünlü bir yazar ya da efsane bir sporcu olarak çıkacak!
 
Forum Bornova'nın etkinliği kapsamında “Hayal Makinesi” adı verilen özel bir yazıcı, çocukların kağıt üzerine yazdıkları hayallerindeki mesleği, karikatürize ederek basma imkanı sunuyor. Bu sihir gibi uygulama sayesinde çocuklar önce hayallerini kağıtlara yazacak, ardından bunların karikatürize bir çalışmaya dönüşmesine şahit olacak.
 
Forum Bornova'da şaşkınlık, mutluluk ve eğlencenin bir arada yaşanacağı, hayallerin birer hediyeye dönüşeceği ”Hayal Makinesi” etkinliğine tüm çocuklar davetli.
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.