Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
02.08.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'nın fırsatlarla dolu uygulaması ForumBox yenilendi!

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'nın ödüllü uygulaması ForumBox, yenilenen yüzü ve sunduğu ekstra avantajlarla dikkat çekiyor. ForumBox'la yapılan alışverişler, kişiye özel sürpriz ve fırsatlara dönüşmeye devam edecek!

2016 yılında Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından düzenlenen ve alışveriş merkezi sektörünün pazarlama Oscar'ı olarak nitelendirilen Solal Pazarlama Ödülleri Müşteri Hizmetleri kategorisinde Gümüş Solal Ödülü'ne layık görülen ForumBox uygulaması, kullanıma açıldığı günden bu yana Forum Bornova ziyaretçilerine benzersiz avantajlar sunuyor. Yenilenen yüzüyle kişiye özel sürprizler de içeren ForumBox uygulaması, Forum Bornova'dan yapılan alışverişleri, kart taşıma derdi olmadan kazanca dönüştürüyor. 

Forum Bornova misafirleri yaptıkları alışveriş karşılığında ve cep telefonlarına indirdikleri ForumBox uygulaması üzerinden biriktirdikleri puanlarla anında pek çok hediye kazanırken, uygulamanın yenilenen yüzü kişiye özel anlarında fırsatlarla süslüyor.
Forum Bornova misafirlerinin alışveriş keyfini kazanca dönüştüren ForumBox'ın eski kullanıcıları yeni uygulamayı indirdiklerinde kaldıkları yerden puanlarını kullanmaya devam ederken, henüz ForumBox'la tanışmamış olanlar Google Play Store veya App Store'dan ücretsiz olarak uygulamayı indirebilecek.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.