Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
05.12.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'dan Çocuk Tiyatrosu “Neşeli Karışım”

Forum Bornova; Neşeli Karışım oyunuyla çocukları eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirmeye davet ediyor. 3 yaşından itibaren tüm çocukların izleyebileceği oyun “Neşeli Karışım”; 9 aralıktan itibaren aralık ayı boyunca her cumartesi ve pazar saat 15.30'da minikleri bekliyor.
 
İzmir'in çekim merkezi Forum Bornova, aralık ayı boyunca çocuklara yönelik özel bir etkinliğe imza atıyor. 9 aralıktan itibaren her hafta sonu sahnelenecek olan “Borni ve Arkadaşları-Neşeli Karışım” isimli oyunda, halsiz olduğu için okula gidemeyen küçük Ceni'nin hikayesi anlatılıyor. Ceni'nin ihtiyacı olan müzik, cesaret, neşe, arkadaşlık olan bir motivasyon karışımıdır.

Çocuğuna tiyatroyu sevdirmek isteyen, hafta sonu ailece keyifli vakit geçirmek isteyen herkes Forum Bornova'ya davetli.

Ücretsiz davetiyeler Forum Bornova Danışma Birimi'nden alınabilir.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.