Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.12.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'da yılbaşı coşkusu!

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'da yılbaşı heyecanı “Bırak Kazan”la taçlanıyor. 31 Aralık'a kadar devam edecek sürpriz hediyeli oyuna katılmak için, Forum Bornova'dan tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapmak yeterli!
 

Yılbaşına özel dekorlarıyla ışıl ışıl bir alışveriş deneyimi sunan Forum Bornova, “Bırak Kazan”la yeni yıl alışverişlerine eğlence katıyor. 15 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Forum Bornova'dan tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes “Bırak Kazan” oyununa katılmaya hak kazanacak. “Bırak Kazan”ın sürpriz hediyeleriyle yeni yıl alışverişini keyfe dönüştürmek isteyen herkes, Forum Bornova'ya davetli!
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.