Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
28.08.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'da yaz akşamı Derya Uluğ şarkılarıyla renkleniyor

Forum Bornova'nın yaz akşamlarına keyif katan canlı müzik etkinlikleri, Derya Uluğ konseriyle yaza veda ediyor. Sevilen sanatçı Derya Uluğ, 1 Eylül Cumartesi günü Forum Bornova'da hayranlarıyla buluşacak. Yaz akşamlarının tadını benzersiz bir canlı akustik performans eşliğinde çıkartmak isteyen herkes, Forum Bornova'ya davetli!

Son yılların popüler ismi Derya Uluğ, geleneksel yaz akşamı konserleri kapsamında 1 Eylül Cumartesi saat 21.00'da Forum Bornova'da sahne alacak.

“Okyanus”, “Canavar”, “Ne Münasebet” gibi pek çok hit şarkıya imza atan ünlü sanatçı Derya Uluğ, şarkılarını akustik performansıyla sunarak Forum Bornova ziyaretçilerine eğlenceli bir akşam yaşatacak.
Yaz akşamlarını müzik şölenine dönüştüren Forum Bornova konserleri büyük ilgi gören Simge Sağın, Fettah Can ve Merve Özbey konserlerinin ardından Derya Uluğ ile yaza veda ediyor. Keyifli bir akşam geçirmek isteyen herkes, Forum Bornova'ya davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.