Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.06.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'da tekne yarışı Babalar Günü'ne damgasını vurdu
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'da, Babalar Günü “12. Babalar ve Çocukları Maket Tekne Yarışı” heyecanıyla kutlandı. Model teknelerin zamana karşı yarıştığı etkinlikte kazanan takımlar birbirinden değerli hediyelerin sahibi oldu.
 
Forum Bornova bu yıl 12. kez Babalar Günü'ne özel model tekne yarışmasını düzenledi. Forum Bornova Deniz Yıldızı Bulvarı'nda gerçekleşen etkinlikte çocuklar ve babalar model tekneleri yarıştırarak heyecan dolu dakikalar yaşadı.
 
Etkinlik sonunda, birinci takıma Scr Bigsolo Kol Saati, ikinci takıma Calypso Spor Erkek Kol Saati, üçüncü takıma ise Sochic erkek bileklik hediye edildi.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.