Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.07.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'da Papatya Parkuru heyecanı başlıyor!

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'da 20 Temmuz – 5 Ağustos tarihleri arasında kurulacak özel “Papatya Parkuru” keyifli oyunlar eşliğinde ziyaretçilere Samsung Galaxy tablet kazanma fırsatı sunuyor!

Düzenlediği eğlenceli kampanyalarla dikkat çeken Forum Bornova, ziyaretçilerini bu kez 20 Temmuz – 5 Ağustos 2018 tarihleri arasında kurulacak Papatya Parkuru'na davet ediyor. Tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkesin katılımına açık parkurda, dev papatya yaprakları arasında oynanacak eğlenceli bir oyun Forum Bornova ziyaretçilerini bekliyor. Dev papatyaların yapraklarındaki oyunları en kısa sürede tamamlayan ziyaretçiler, Samsung Galaxy tablet sahibi olma fırsatını yakalayacak.
Keyifli bir alışveriş deneyimi için herkes, Forum Bornova'nın Papatya Parkuru'na davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.