Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
10.10.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'da “Nerf ile Kapışma” heyecanı tüm hızıyla devam ediyor!

Nerf tutkunu çocuklar Forum Bornova'da nefesleri tuttu, heyecan dolu turnuva tüm hızıyla devam ediyor.

Tüm dünyada çocukların gözdesi olan Nerf'ün Türkiye'deki tutkunlarının sayısı da giderek artıyor. İzmirlilerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Bornova, düzenlediği Nerf Turnuvası ile heyecan ve aksiyon dolu bir spor etkinliğine imza atıyor.

Nerf heyecan fırtınası, AVM'de kurulan özel alan içerisinde, bariyerler, variller ve puan içeriklerinin bulunduğu bir parkurda devam ediyor. Teke tek kapışma şeklinde her gün yapılan turnuvada özel koruyucu kask gözlüklerini takarak nerf'lerini alan yarışmacılar, giriş tagının önüne geçerek oyuna başlamak için hakem komutunu bekliyorlar. Hakem düdüğüyle birlikte, kapışan iki yarışmacı varillerde duran dartları nerf'lere takıp siperlere dağılıyor ve oyun başlıyor. Amaç, dartları hedeflere isabet ettirmek. Puan tablolarını hedefleyerek en yüksek puanı yapan yarışmacıya, ‘Nerf' hediye ediliyor.

Nerf heyecan fırtınası 15 Ekim tarihine kadar Forum Bornova'da esmeye devam edecek.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm  
https://www.facebook.com/forumbornovaavm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.