Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
05.01.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'da çocuk tiyatrosu zamanı

Özel temalarıyla dikkat çeken Forum Bornova Çocuk Kulübü'nün minik ziyaretçileri, bu hafta sonu “Düşler” oyunuyla Palyaço Magic'in büyülü hikayesine ortak olacak. Forumbüs'te ise mandala atölyesiyle rengarenk bir gün yaşanacak. 

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, minikler için özel hazırlanan eğlenceli çocuk kulübü etkinliklerinde bu hafta sonu iki etkinlik birden düzenliyor.  

6-7 Ocak Cumartesi ve Pazar günleri Forum Bornova'yı ziyaret edecek olan çocuklar, Palyaço Magic'in hikayesi “Düşler” oyununu seyredecek. Yerine daha başka bir palyaço geldiği için çalıştığı sirkten ayrılmak zorunda olan Magic'in tren istasyonunda başlayan düşlerle dolu yolculuğu anlatılacak. “Düşler” oyunu, 6-7 Ocak 2018 tarihlerinde Forum Bornova kapalı etkinlik alanında saat 15:30'da gösterilecek. 5 yaş üzerindeki minikler davetlidir.

ForumBüs'te mandala atölyesi düzenleniyor

Forum Bornova'nın minikler için her hafta sonu eğlendiren ve yaratıcı atölye çalışmaları sunan ForumBüs'ünde bu hafta sonu mandala atölyesi düzenleniyor. Mandalaları birlikte yapan çocuklar birbirinden renkli çalışmaları Amerikan servislere dönüştürecek.

Forum Bornova'yı ziyaret eden 5-12 yaşları arasındaki tüm çocuklar, 6-7 Ocak tarihlerinde 14:00 ila 18:00 saatleri arasında düzenlenen atölyeye ücretsiz olarak katılabilecek.

İlgili Kişi:

Ceylan Naza

Marjinal Porter Novelli

0212 219 29 71

ceylann@marjinal.com.tr


http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm  
https://www.facebook.com/forumbornovaavm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.