Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.02.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'da Borni'yle arkadaşlık devam ediyor!
 
Forum Bornova'da özel temaları ve eğitici içerikleriyle dikkat çeken Çocuk Tiyatrosu'nun şubat ayı boyunca her hafta sonu sahneye konan oyunu, sevilen karakter Borni eşliğinde miniklere arkadaşlığı anlatmaya devam ediyor. Hafta sonları çocuklara özel eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmaları sunan ForumBüs'te ise bu kez tüm minikleri meşhur slime ile keyifli dakikalar bekliyor.
 

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, şubat ayı boyunca minik ziyaretçileri için arkadaşlık temasını sahneliyor. Çocuk Tiyatrosu tarafından 24 - 25 Şubat 2018 tarihlerinde saat 15.30'da sahnelenecek “Arkadaşım Olur Musun?” isimli oyun, sevilen karakter Borni ve Arkadaşları eşliğinde bir kez daha minik seyircilerle buluşacak. Arkadaşlık temasının işlendiği oyunda, mahalleye yeni taşınan Borni'nin güzel bir sürpriz eşliğinde arkadaşlarıyla yepyeni bir maceraya atılması konu ediliyor.

Slime çılgınlığı ForumBüs'te!
24-25 Şubat Cumartesi ve Pazar günleri miniklere özel tasarlanan ForumBüs'te gerçekleştirilecek eğlenceli atölye çalışmaları, 4-12 yaş arasındaki çocuklara slime yapmayı öğretecek.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.