Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.02.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'da Arkadaşlık Zamanı!

Özel temaları ve eğitici içerikleriyle dikkat çeken Forum Bornova Çocuk Tiyatrosu, şubat ayı boyunca her hafta sonu sevilen karakter Borni eşliğinde miniklere arkadaşlığı anlatıyor. Hafta sonları çocuklara özel eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmaları sunan ForumBüs'te ise bu kez tüm minikleri kokulu taş atölyesi bekliyor.
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, şubat ayı boyunca minik ziyaretçileri için arkadaşlık temasını sahneleyecek. Forum Bornova Çocuk Tiyatrosu'nun 17- 18 ve 24 - 25 Şubat 2018 tarihlerinde saat 15.30'da sahneleyeceği “Arkadaşım Olur Musun?” isimli oyun, sevilen karakter Borni ve Arkadaşları eşliğinde minik seyircilerle buluşacak. Arkadaşlık temasının işlendiği oyunda, mahalleye yeni taşınan Borni'nin güzel bir sürpriz eşliğinde arkadaşlarıyla yepyeni bir maceraya atılması konu ediliyor.

ForumBüs'te kokulu taş zamanı!
17-18 Şubat Cumartesi ve Pazar günleri miniklere özel tasarlanan ForumBüs'te gerçekleştirilecek eğlenceli atölye çalışmaları, 5-12 yaş arasındaki çocuklara kokulu taş yapmayı öğretecek.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm   
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.