Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.12.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova tüm çocukları “Güzel Hayaller Durağı”na bekliyor!

Özel temaları ve eğitici içerikleriyle dikkat çeken Forum Bornova Çocuk Tiyatrosu, 22-23 Aralık Cumartesi ve Pazar günleri, tüm minikleri Güzel Hayaller Durağı isimli çocuk oyununa davet ediyor.

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'nın Çocuk Tiyatrosu, 22 - 23 Aralık 2018 Cumartesi ve Pazar günleri saat 15.00'te Güzel Hayaller Durağı isimli oyunu sahneleyecek.

Güneş Sirki'nin genç yeteneklerini aradığı bir yarışma düzenlemesiyle ve bu yarışmaya katılmak isteyen Kali, Zelda ve Tamtam adlı üç soytarının yolculuğuyla başlayan oyunda birlikte mücadele etme teması ön plana çıkıyor. Yolculuğun sonunda kendi sirklerini kurmaya karar veren üç arkadaşın dostluk, mücadele, dayanışma ve sevgi dolu öyküsü Forum Bornova'da çocukları bekliyor. 
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.