Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
02.07.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova misafirleri Fettah Can ile coştu

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova misafirleri, yaz akşamlarına keyif katan canlı müzik etkinlikleri kapsamında 1 Temmuz Pazar akşamı gerçekleştirilen Fettah Can konserinde keyifli ve coşkulu anlar yaşadı.
 
Sevilen sanatçı Fettah Can, geleneksel yaz akşamı konserleri kapsamında 1 Temmuz Pazar akşamı Forum Bornova'da sahne aldı. “Boş Bardak”, “Mandalinalar” ve “Olan Bize Oldu” gibi parçalarla milyonların sevgisini kazanan ünlü besteci ve şarkıcı Fettah Can, 2018'e damga vuran yeni albümünden parçaların yanı sıra unutulmaz şarkılarını da akustik performansı eşliğinde Forum Bornova ziyaretçileri için söyledi. İzleyenlerin romantik ve coşkulu bir akşam yaşadığı etkinlik, yoğun ilgi gördü.

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.