Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.10.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova, Forum Music Fest sahnesinde Yonca Evcimik ve Ayşegül Aldinç'i ağırladı

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, 13-14 Ekim'de gerçekleştirilen Forum Music Fest kapsamında Yonca Evcimik ve Ayşegül Aldinç'in benzersiz performanslarını ziyaretçileriyle buluşturdu. Retro kortej geçişleri, eğlenceli fotoğraf alanları gibi etkinliklerle süslü festival, Forum Bornova ziyaretçilerine unutulmaz bir hafta sonu yaşattı.
 
Forum Bornova'da 13-14 Ekim 2018 Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilen Forum Music Fest etkinliği, Türk müziğinin iki starı Ayşegül Aldinç ve Yonca Evcimik'i hayranlarıyla buluşturdu.

13 Ekim 2018 Cumartesi günü başlayan festival, iki gün boyunca Forum Bornova sokaklarını gezen Retrobüs Retro Kortej'le ziyaretçilere renkli dakikalar yaşattı. Forum Bornova ziyaretçileri, festival boyunca hazırlanan özel alanda birbirinden keyifli hatıra fotoğrafları çektirdi. 13 Ekim Cumartesi günü festival sahnesini renklendiren ilk isim Yonca Evcimik oldu. Pop müzik dünyasına girdiği 1990'lı yıllardan bu yana, beraberinde pek çok yenilik de getiren, şarkılarında kullandığı soundlarla, sahne kostümleriyle, danslarıyla ve şovlarıyla fark yaratan müzik dünyasının öncü isimlerinden Yonca Evcimik, Forum Bornova'da gerçekleştirdiği konserde şarkıları ve danslarıyla hayranlarını büyüledi.

14 Ekim 2018 Pazar günü ise Forum Music Fest sahnesinde Ayşegül Aldinç müzik severlerle buluştu. Türk müziğinin ikonik isimlerinden Aldinç, hit olmuş şarkıları ve benzersiz sahne enerjisiyle Forum Bornova misafirlerine unutulmaz bir akşam yaşattı.
Festival kapsamında her yaştan ziyaretçi ağırlayan Forum Bornova'nın tüm misafirleri keyifli etkinlikler ve iki coşkulu konserler eşliğinde dolu dolu bir hafta sonu yaşadı.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.