Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
20.11.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova Çocuk Tiyatrosu'nda bu hafta: Yaramaz Kedi

Özel temaları ve eğitici içerikleriyle dikkat çeken Forum Bornova Çocuk Tiyatrosu'nun 24 – 25 Kasım Cumartesi ve Pazar günleri minik misafirleriyle buluşturacağı “Yaramaz Kedi” maceralarıyla hem güldürecek, hem öğretecek. 

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova Çocuk Tiyatrosu, tüm minikleri bu hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri saat 15.00'te sahnelenecek “Yaramaz Kedi” isimli oyuna davet ediyor. Sarman'ın maceralarıyla eğlenecek olan çocuklar, kırmızı çekirge ve sevimli korkuluk Piko'nun şarkılarıyla coşacak; arkadaşlık, verilen sözlerin tutulması, yalan söylememek gibi kavramlara odaklanan oyunun akıcı hikayesinden pek çok ders çıkartacak.

Şarkılarla ve danslarla süslenmiş “Yaramaz Kedi” oyunu için tüm çocuklar Forum Bornova'ya davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.