Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
03.01.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova Çocuk Tiyatrosu yeni yıla “Zarfsız Kuşlar” oyunuyla başlıyor
 
Özel temaları ve eğitici içerikleriyle dikkat çeken Forum Bornova Çocuk Tiyatrosu, 5-6 Ocak Cumartesi ve Pazar günleri, tüm minikleri Zarfsız Kuşlar isimli çocuk oyununa davet ediyor.
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'nın Çocuk Tiyatrosu, 5-6 Ocak 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 15.00'te Zarfsız Kuşlar isimli oyunu sahneleyecek.
 
Pantomim ve bedensel kukla gösterisi olan Zarfsız Kuşlar, sözün bizi çoğu zaman birbirimizden ayırdığını, anlaşmaktan çok uzaklaştırdığını, en dolaysız ifade biçimi olan beden dilinin ise; oldukça birleştirici bir gücü olduğunu anlatıyor.  Her canlının görülmeye, işitilmeye, kollanmaya, anlaşılmaya ve sevilmeye ihtiyacı olduğunu ve bu ihtiyacın cinsiyeti, ırkı, türü ve yaşının olmayacağını vurgulayan oyun hem öğretici hem de mizahi tonuyla çok eğlenceli.
 
Çocukların en temel ihtiyacının koşulsuz sevilmek olduğunu büyük küçük herkese hatırlatan Zarfsız Kuşlar oyunu, aileleri Forum Bornova kapalı etkinlik alanına bekliyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr   

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.