Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
03.08.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova Çocuk Kulübü'nde bu hafta sonu tüm minikler sorumluluk alacak
 
Özel temalarıyla hem çocukların hem büyüklerin dikkatini çeken Forum Bornova Çocuk Kulübü'nde minikler için sorumluluk alma zamanı geldi.
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, minikler için hem öğreten hem eğlendiren çocuk kulübü etkinliklerine “sorumluluk” temasıyla devam ediyor. 5-6 Ağustos Cumartesi ve Pazar günleri Forum Bornova'yı ziyaret edecek çocuklar, hem eğlenecekleri hem de sorumluluk bilinciyle tanışacakları ve çözüm üretecekleri keyifli etkinliklerde buluşacak. Çocukluk hayalini gerçekleştirip avukat olan bir keşif meraklısını miniklerle tanıştıracak olan Forum Bornova Çocuk Kulübü'nde yine eğlenceli oyunlar ve bulmacalarla dolu dolu bir hafta sonu geçirmek mümkün.
 
Bu hafta sonu sorumluluk almak isteyen tüm çocuklar, Forum Bornova'ya davetli.
 
ForumBüs'te yelpaze atölyesi başlıyor!
 
Forum Bornova, minikler için her hafta sonu düzenlediği hem öğreten hem eğlendiren yaratıcı etkinliklerine bu kez yelpaze atölyesiyle devam ediyor. ForumBüs'te düzenlenecek atölyede tüm minikler yaratıcılıklarını konuşturma fırsatı yakalayacak.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.