Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
21.09.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova Çocuk Kulübü'nde bu hafta hayaller konuşuyor
 
Özel temalarıyla çocukların eğlenirken öğrenmesini hedefleyen Forum Bornova Çocuk Kulübü etkinliklerinin bu haftaki konusu “Hayallerimiz”
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, minikler için eğlenceli çocuk kulübü etkinliklerine “hayallerimiz” temasıyla devam ediyor. 23-24 Eylül Cumartesi ve Pazar günleri Forum Bornova'yı ziyaret edecek olan çocuklar, konuk yazarla birlikte hayallerini hikayelere dönüştürecek ve resim öğretmeni eşliğinde kendi hikayelerini resimleyecek.

Forum Bornova, çocukların hayal güçlerini geliştirmelerini sağlayan ve farklı fikirlerle bakış açılarını genişletmeyi hedefleyen etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Bu hafta miniklere “Nasıl bir okul istersin?”, “Nasıl bir ev hayal ediyorsun?” ya da “Çok eğlenceli bir yolculuk hayal etsek, o yolculukta nasıl maceralar yaşanırdı?” gibi sorular sorulacak. Çocuklar bu sorulara verdikleri cevaplarla kendi hikayelerini yazacak ve resimler çizecek.

Eğlenceli ve hayal dolu bir hafta sonu için tüm İzmirli çocuklar Forum Bornova'ya davetli.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm   
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.