Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.09.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova Çocuk Kulübü bu hafta sonunda çocuklara yepyeni ufuklar açıyor
 
Özel temalarıyla hem çocukların hem büyüklerin dikkatini çeken Forum Bornova Çocuk Kulübü etkinliklerinin bu haftaki konusu “merak ettiklerimiz”.
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, minikleri eğlendiren çocuk kulübü etkinliklerine “merak ettiklerimiz” temasıyla devam ediyor. 16 Eylül Cumartesi günü Forum Bornova'nın minik ziyaretçileri kedileri, köpekleri, böcekleri, filleri ve hatta ornitorenkleri tanıyacak, hayvanlar alemi hakkındaki tüm sorularının yanıtlarını bir veteriner eşliğinde bulacak.
 
17 Eylül Pazar günü ise Forum Bornova Çocuk Kulübü'nde uzay, dünyanın uzaydaki yeri, yıldızlar ve gezegenlere dair bilinmeyenler bir fizik öğretmeni eşliğinde gün yüzüne çıkacak, çocuklar uzaya dair hayallerini resimlerine yansıtacak.  
 
Minikler eylül ayında ForumBüs'te kendi kalemliklerini yapıyorlar
Forum Bornova'nın minikler için ForumBüs'te her hafta sonu düzenlediği eğlendiren yaratıcı etkinlikler kapsamında, kalemlik atölyesi gerçekleştiriliyor. Atölyede 4 – 12 yaş arasındaki tüm minikler okula dönüş günlerinde kullanabilecekleri kalemliklerini kendileri yapıyorlar.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm  
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.